in English  lithaz.org: pradžia& dailė/kultūra organizacijos renginiai spauda
redagavo R. Vaitkus 2011.02.17
2011 Pavasario Renginiai Arizonoje
 

Nepriklausomybės Gegužinė Phoenixe

Sekmadienį, Kovo 20, 2011
Alus ir gėrimai nuo 11 val. ryto
Gegužinė ir maistas nuo 1 val. p.p.
South Mountain Pavilion, Tumbleweed Park
745 E. Germann Road., Chandler, AZ 85286

Arizonos Lietuvių Bendruomenė mielai kviečia Jus ir Jūsų šeimą dalyvauti Lietuvos Nepriklausomybės gegužinėje South Mountain Paviljone, Tumbleweed Parke, Chandler mieste. Parkas randasi pietvakariniame McQueen ir Germann gatvių sankryžos kampe. nuo I10 Važiuokite į rytus Loop 202 (Santan Freeway) plentu iki McQueen išvažiavimo no. 46, sukite į McQueen gatvę važiuodami į pietus. Važiuokite ligi pirmo šviesoforo ir sukite į dešinę (vakarus) Germann gatve. Vėl važiuokite ligi sekančio šviesoforo ir sukite į kairę (pietus) Hamilton gatve. Dabar vėl sukite į kairę (rytus) imdami pirmą įvažiavimą į parko automobilių aikštelę ir statykite automobilį kiek galima arčiau rytinio aikštelės galo. Dabar žiūrėdami į rytus matysite kelis paviljonus, dešinysis paviljonas yra mūsų gegužinės vieta - South Mountain Pavilion. Pakelsime lietuvišką trispalvę, kad būtų lengviau mus surasti. Čia yra labai puiki nauja vieta mūsų gegužinei: aplink yra daug žolės, netoli yra specialus vaikams paviljonas su supynėmis, "monkey bars", ir pan.

Bus linksmos lietuviškos muzikos, skanaus lietuviško maisto (kugelio, dešrelių, raugintų kopūstų), kavos, šaltų gėrymų, ir draugiškų Arizonos lietuvių. Maistas bus paruoštas 1:00 val. p.p. ir kainuos $12, bet vaikai 15 metų ir jaunesni valgys dykai (nemokamai). Gėrimai: lietuviškas alus - $4, vietinis alus - $2, nealkoholiniai gėrimai - $1. Iš tikrųjų bus puiki proga lietuviškai pabendrauti, visiems geriau susipažinti, ir vaikams pažaisti lauke. Prašome atvežti savo skaniausio deserto visiems paragauti ir mažą fantą mūsų loterijai.

Dėl daugiau informacijos susisiekite su Mark Andrew Shoban skambindami (480) 802-3765 ar rašydami mashoban@yahoo.com.

 

Lietuvių Vakaras su Phoenix Suns

Kovo 25, 2011, Penktadienį, 7:00 val. vakaro
US Airways Center, 201 E. Jefferson Street, Phoenix

Ateikite švęsti lietuvių vakarą su Phoenix Suns, kurie žais prieš New Orleans Hornets. Tai puiki proga pasidžiaugti lietuvių mėgiamiausiu sportu su šeima ir draugais. Gausite:
(1) specialius "lietuvių kilmės" marškinėlius;
(2) papigintą Suns rungtynių bilietą;
(3) būsite įleisti į salę anksčiau, kad galėtumėte matyti komandų treniruotę;
(4) bendrą foto nuotrauką aikštėje po rungtynių; ir
(5) Suns "premium" dovaną.
Bilietai už viską kainuoja po $56. Užsakykite bilietus per David Segal iki kovo 1d. telefonu (602) 379-7593 ar rašydami dsegal@suns.com.


Prisiminimų Šalis

nuotraukos buvusių renginių Arizonoje,